Festiwal Inspiracji

fi-1_rhbjxm-jpeg

Najważniejsze wydarzenie z dziedziny komunikacji biznesowej w tym roku! Festiwal Inspiracji odbędzie się już 29 sierpnia w Warszawie. Podczas szkolenia dowiesz się jak zbudować własną markę, zarządzać nią i zdobyć pozycję leadera w biznesie.

Do tej pory Festiwal Inspiracji dedykowany był głównie zawodowym mówcom i stanowił platformę wymiany najlepszych praktyk. Tegoroczna odsłona wydarzenia otwiera potencjał mówców profesjonalnych na zastosowania biznesowe. Tematami wystąpień podczas Festiwalu Inspiracji będą między innymi: Personal Branding, networkingoraz sztuka właściwej prezentacji biznesowej. Główną myślą przewodnią wydarzenia jest budowanie unikalnego potencjału firmy poprzez przewagę opartą na doskonaleniu umiejętności miękkich. 8 godzin inspirujących wystąpień, 11 niezwykłych prelegentów, 4 kluczowe zagadnienia. Jedyna okazja na skorzystanie z wiedzy osób na co dzień pracujących słowem.

Gośćmi tegorocznej edycji Festiwalu Inspiracji będą między innymi: Jacek Walkiewicz, Robert Krool, Jerzy Zientkowski,Dariusz Milczarek, Łukasz Jakóbiak, Marek Skała oraz Anna Szubert. W każdy poniedziałek odsłona nowego znanego mówcy. Dodatkowo, podczas „Festiwalu Inspiracji 2014” odbędzie się finał konkursu na najlepszą mowę biznesową. Najlepsi mówcy będą u boku prelegentów wygłaszali niezwykle motywujące mowy biznesowe. Celem konkursu jest promowanie wysokiej jakości komunikacji w biznesie, ze szczególnym naciskiem na prezentacje publiczne oraz umożliwienie mówcom zaprezentowania swoich umiejętności.

Seminarium adresowane jest do wszystkich tych, którzy są zainteresowani sztuką właściwego zarządzania własnym wizerunkiem w biznesie. Podczas Festiwalu Inspiracji będzie można uczestniczyć w spotkaniach pogrupowanych w cztery główne bloki tematyczne. Są nimi:

– inspiracja – zmiana – motywacja – działanie.

Wystąpienia w każdym bloku otwierane są przez najlepszych polskich mówców profesjonalnych. Blok „Inspiracja”zaczyna się od wystąpienia Jacka Walkiewicza, szeroko znanego publiczności z występu podczas konferencji TEDx Talks w Warszawie. Wykład na TEDxWSB „Pełna MOC możliwości” w ciągu tygodnia osiągnął liczbę 85.000 odsłon, natomiast do dnia dzisiejszego nagranie z tego wystąpienia obejrzało już ponad 1 000 000 osób. Kojarzony z lekkim i narracyjnym stylem prowadzenia spotkania, wywołuje szczery śmiech wśród słuchaczy. Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Od 1993 roku autor szkoleń dla ponad 200 firm i korporacji, w których wzięło udział ponad 35.000 słuchaczy.

Blok „Zmiania”

otwierany będzie mową „O przewadze wartości nieoczywistych” Roberta Kroola, mentora biznesu z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu firm. Jest to człowiek od lat plasujący się w prestiżowych rankingach magazynu ThinkTank w gronie najcenniejszych konsultantów biznesowych w Polsce. W najnowszym badaniu „Kogo słuchają polscy liderzy 2012” zajął 7. miejsce w kategorii najbardziej wpływowych doradców biznesu. Mentor i specjalista diagnostyki rozwojowej. Krool potrafi wnieść powiew zmian do firm z tradycjami, nie naruszając ich fundamentów, lecz przeciwnie – wzmacniając je.

Wśród prelegentów znajdzie się również uznany szkoleniowiec: Marek Skała (trener z 20- letnią praktyką, prowadzący projekty dla firm z zakresu negocjacji, komunikacji, PR, przywództwa, czy technik kontaktu z rynkiem). Ta część spotkania zadedykowana zostanie motywacji. Marek Skała podczas swojego wykładu „Idziesz na światło czy ciepło – co motywuje Ciebie?” zaproponuje różne techniki motywowania do odnoszenia sukcesów zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym.
Podczas bloku „Działanie” zostaną podsumowane najlepsze praktyki oraz dowiemy się jak skutecznie wprowadzić w życie nowe pomysły i wykorzystać swoją wiedzę. Przemówienie z dziedziny Sprzedaży zostanie wygłoszone przez Dariusza Milczarka, zorientowanego biznesowo trenera, konsultanta i coacha zajmującego się doradztwem biznesowym. Specjalizuje się on w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak znany z internetowego talk show „20m2 Łukasza”. Ikona polskiego Internetu, człowiek, który odniósł porażający sukces dlatego, że potrafił przekuć swoje wady w zalety i wykorzystać własną unikatową wartość. Gość i prelegent wielu konferencji, m.in. Łódź JungleWeb, „Like us, TOO!!” na Uniwersytecie Jagiellońskim, Creative Mornings w Warszawie czy XX Forum Gospodarczego w Toruniu. Prowadzi w całej Polsce szkolenia i wykłady motywacyjne pod hasłem: „Znajdź Siłę”.

Jeśli i Ty szukasz inspiracji, chcesz zmienić swój wizerunek, wypracować go lub zyskać przewagę nad konkurencją, wykorzystaj szanse na zdobycie eksperckiej wiedzy w zakresie komunikacji biznesowej. Zapraszamy na Festiwal Inspiracji 2014.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu i rejestracja na stronie: http://www.festiwalinspiracji.pl/